Gizlilik Politikası
www.lastiktoptan.com üzerinden yapılan elektronik ticaret SSL ile koruma altındadır. www.lastiktoptan.com yazılımı ve veritabanı statik ip üzerinde hizmet vermekte ve fiziksel sunucu için tüm yazılımsal ve donanımsal güvenlik önlemleri özenle alınmaktadır. 
Sitemiz ilk açıldığında normal HTTP protokolü ile hizmet vermekte iken alışveriş ve sonraki işlemlerde HTTPS protokolüne geçmekte ve verileriniz SSL ile korunmaktadır. 
Sistemimizde kullanılan ödeme sistemlerinin tamamında 3D özelliği aktif durumdadır.

Sitemize üye olurken dikkat etmeniz şifre güvenliğine ilişkin bilgiler ise aşağıda yer almaktadır.

Şifrenizi, Hesabım sayfanızdaki Kullanıcı Bilgileri başlığının altında yer alan Şifre Değiştir sekmesinden değiştirebilirsiniz. Belirlediğiniz şifreniz; - En az 6, en fazla 15 karakterden oluşmalı, - !, @, $, %, ^, &, * karakterler yer almamalı, - Sadece rakamlardan oluşmamalı, - Türkçe karakterler bulunmamalı, - Aynı karakterden art arda 3 veya daha fazlasını bulundurmamalıdır. Şifrede büyük, küçük harf hassasiyeti vardır. Lütfen üye girişi yaparken Caps lock tuşunun açık olup olmadığını kontrol edin.

GİZLİLİK VE KULLANIM ŞARTLARI

Gizlilik Şartnamelerimizi Okuyunuz

www.lastiktoptan.com sitesi olarak kişisel gizlilik haklarınıza saygı duyuyoruz. Kişisel bilgilerinizin güvenliği ile ilgili açıklamalar aşağıda bilginize sunulmuştur;

www.lastiktoptan.com a kayıtlı müşterilerimize ait isim, yaş, adres, e-posta, telefon numarası..vb. kayıt sırasında girilen hiçbir bilgiyi web sitesinde yayınlamaz.

www.lastiktoptan.com siz müşterilerine daha iyi hizmet verebilmek için kişisel bilgilerinizi (isim, yaş, adres, vs. ) sizlerden talep etmektedir. Müşterinin sisteme girdiği tüm bilgilere sadece müşteri ulaşabilmekte ve bu bilgileri sadece müşteri değiştirebilmektedir. Bir başkasının bu bilgilere ulaşması ve bunları değiştirmesi mümkün değildir. Yasal olarak belirlenen çerçevede toplanan ve saklanan bu bilgiler müşterinin siteye girişi, alışveriş yapması ve kampanyalara göz atması ile birlikte süper avantaj ve çeşitli faaliyetlerinin oluşturulmasını sağlamakta ve istenmeyen e-postaların iletilmemesine yönelik bütün bilgiler sadece domainadresiniz.com  bünyesinde kullanılmaktadır.
www.lastiktoptan.com müşterilerinden sitede kayıtlı olduğu süresince topladığı bilgileri, müşterinin haberi ya da aksi bir talimatı olmaksızın, üçüncü şahıslarla kesinlikle paylaşmamakta, faaliyet dışı hiçbir nedenle ticari amaçla kullanmamakta ve satmamaktadır. Müşterilerimizin  bilgilerini, ancak resmi makamlarca usulü dairesinde bu bilgilerin talep edilmesi halinde ve yürürlükteki emredici mevzuat hükümleri gereğince resmi makamlara açıklama yapmak zorunda olduğu durumlarda resmi makamlara açıklanabilecektir.

Ödeme sayfasında istenen kredi kartı bilgileriniz, siteden alışveriş yapan siz değerli müşterilerimizin güvenliğini en üst seviyede tutmak amacıyla hiçbir şekilde  www.lastiktoptan.com veya ona hizmet veren şirketlerin sunucularında tutulmamaktadır.Bu şekilde ödemeye yönelik tüm işlemlerin www.lastiktoptan.com arayüzü üzerinden banka ve bilgisayarınız arasında gerçekleşmesi sağlanmaktadır.

Kredi kartı ile alımlarda sistemimin kredi kartı bilgilerini hafızada tutmamakyadır.

Bu nedenle her alış verişlerinizde bilgilerinizi tekrar dan girmeniz gerekmektedir

Bu belgede bulunan bilgiler  www.lastiktoptan.com gizlilik ilkesini bildirmektedir.
www.lastiktoptan.com gerektiğinde bu gizlilik belgesinde değişiklik yapma hakkına sahiptir.